Ofis Cam Bölme Sistemleri

Ofis Cam ve Jaluzi Bölme Sistemleri

Ofislerin daha kullanışlı bir hale gelmesi ve verimliliğin artması için ofis bölme sistemleri kullanılmaktadır. Bu bölme sistemleri genel olarak camdan yapılmaktadır. Ayrıca duvar sistemiyle de ofislerin bölünmesi ve ihtiyaca göre kısımlara ayrılması sağlanmaktadır.

Ofislerin çeşitli kısımlara ayrılması için duvarın yarısına kadar cam bölmeler yapılmaktadır. Bir diğer ofis bölme sistemi ise çift cam kullanılarak duvarın tamamı kullanılarak yapılan bölmelerdir. Ayrıca cam cama bölme yapılabildiği gibi birbirinden bağımsız kabinler halinde de bölme işlemi yapılmaktadır. Duvar ile bölme işlemi de yine mekanın yarı boyunda ya da tam boyuna gelecek şekilde yapılır. Kullanılacak malzemeyi ve bölme yapının şekli müşterinin isteğine göre hazırlanmaktadır.

Cam Bolme Teknik özellikler

sistem kalınlıgı 12 veya 45 mm dir.
genişlikler : 600-800-1000-1500 mm arası
yükseklik :2400/3200 mm
camlar :4+4 -5+5-6+6 lamine veya 8-10-12 mm tamperli cam kullanıla bilir cam üzerine folyo kalpanır.
kapı kasaları:laminat /melamin/doğal kapalama veya security cam kanat
kapı aksesuarı: alüminyum kilit ,Basma kol,paslanmaz kol
ses yalıtımı : zemin cam kapı pompalı 36 db
ses yalıtımı : Basma kollu oda tipi 52 db

Not. İstanbul cephe sistemleri firmamızda alikobant cephe giydirme, alikobant nedir, alikobant kaplama, alikobant malzeme, alikobant fiyat listesi, alikobant cephe kaplama, kompozit cephe ve kompozit cephe kaplama m2 fiyatları hakkında detaylı bilgiyi iletişim kanalımızı kulanarak veya sizlere yardımcı olmak için bekleyen temsilcilerimiz arayarak öğrenebilirsiniz.

Sangılarımızla. Yönetim